Spor

[SPOR][bsummary]

Teknoloji

[teknoloji][bigposts]

Eğlence

[EĞLENCE][twocolumns]

Grand Theft Auto 6 geliyor mu? Doğrusu Nedir?


Her oyuncunun dört gözle beklediği an. Ancak üzülerek söylemeliyim ki, “Evet işte GTA 6 geliyor oley be!” demeye gerek yok henüz.

Geçtiğimiz Mart ayında GTA 4; “GTA 4: Complete Edition” adıyla GTA 4’ün tüm DLC’lerini içeren sürümüyle 12 yıl aradan sonra tekrar Rockstar Games Launcher ve Steam üzerinde satışa sunulmuştu.

Geçtiğimiz günlerde de Epic Games her hafta ücretsiz olarak oyun dağıttığı launcherında GTA 5’in Premium Edition versiyonunu ücretsiz olarak sunmuştu. 2 oyunun da çıkış tarihlerinin üzerinden yıllar geçse de duyulan ilgi (özellikle GTA 6’nın da duyurulması beklenirken) hiç azalmıyor diyebiliriz.

Grand Theft Auto 4 : Çıkış Tarihi 2008
Grand Theft Auto 5 : Çıkış Tarihi 2013
Her duyurulduğunda bizi heyecanlandıran, çıktığı zaman satış rekorları kıran, oyunlarla alakası olmayan birinin bile hayatında bir kez duyduğu, bırakın oyun sektörünü eğlence  sektörüne bile yön veren GTA serisi, Rockstar Games’in oyunculara armağanı adeta…

GTA 6? Çıktı Mı? Geldi Mi? Arkadaşım Oynuyordu?!

Maalesef, şu an için GTA 6 ile ilgili bilgiler dedikoduların önüne geçmiyor. Rockstar Games’in geçtiğimiz aylarda gtavi.com alan adını almasının haricinde her şey bir belirsizlik. Çoğu oyun basınına göre belirli tarihlerde çıkacağı veya duyurulacağı konuşulsa da Rockstar Games’ten herhangi bir doğrulayıcı açıklama bulunmuyor.

“Hadi be Rockstar yap şu duyuruyu…”

Emre Sebati Yolal


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme