Spor

[SPOR][bsummary]

Teknoloji

[teknoloji][bigposts]

Eğlence

[EĞLENCE][twocolumns]

ABU DHABI TARİHİ “UFC MÜCADELE ADASI”


UFC, Abu Dhabi 11 Temmuz - 25 Temmuz tarihleri ​​arasında UFC 251 dahil dört etkinlik düzenleyecek.

LAS VEGAS ve ABU DHABI - dünyanın önde gelen karma dövüş sanatları organizasyonu olan UFC® ve Kültür ve Turizm Bakanlığı - Abu Dhabi (DCT Abu Dhabi) çok beklenen UFC MÜCADELE ADASI etkinliklerinin Abu Dabi'deki Yas'da gerçekleştirileceğini açıkladı. Emirlik'te bulunan en popüler eğlence, alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olan Ada'da gerçekleştirilecek.

UFC , Yas Adası'nda  - UFC 251 - ve üç Dövüş Gecesi olmak üzere dört etkinlik düzenlenecek . Aksiyon dolu program 11 Temmuz Cumartesi günü UFC 251 ile başlayacak ve 15 Temmuz Çarşamba günü gerçekleştirilecek birbirini takip eden Dövüş Gecesi etkinlikleri 18 Temmuz Cumartesi ve 25 Temmuz Cumartesi günleri devam edecek.

Mevcut halk sağlığı yönergelerine uyum sağlamak için DCT Abu Dhabi, yaklaşık on kilometrekare (25 km2) Yas Adası'nda bir arena, otel, eğitim tesisleri ve yemek tesisleri içeren bir güvenlik bölgesi oluşturacak. Bu güvenlik bölgesi sadece UFC sporcularına ve antrenörlerine açık olacak. UFC personeli ve diğer etkinlik personeli ve tesislerin işletilmesini sağlamak için gerekli olan Yas Island çalışanları da bu gruba dahil olacak.

DCT Abu Dabi Başkanı Sayın Mohamed Khalifa Al Mubarak, “UFC ile şimdi ikinci yılında olan ortaklığımızın son yıllarda en başarılı girişimlerimizden biri olduğunu kanıtladı. Bağlılıkları ve işbirlikleri sayesinde, Abu Dabi'nin UFC dövüşlerinin küresel sahneye uzun zamandır beklenen dönüşünü işaret eden ilk “Fight Island” etkinliğine ev sahipliği yapacağını duyurmaktan gurur duyuyoruz. ”

DEVAMI...
“Bu tarihi etkinliğin sahnelenmesinin sporcular, antrenörler ve tüm UFC personeli ve topluluğumuzun güvenliği için en yüksek güvenlik standartlarına uygun olmasını sağlamak için Abu Dabi'deki tüm hükümet kurumlarıyla yakın bir şekilde çalıştık. Bu yıl Abu Dabi, tüm zorluklarla başa çıkma ve ziyaretçilerin ve sakinlerinin refahını artırma yeteneğini başarıyla kanıtladı.''

2019'da UFC ve DCT Abu Dhabi, UFC etkinliklerini Emir'e taşımak için çığır açan beş yıllık bir ortaklığa girdiler. Yeni anlaşma kapsamında yapılan ilk etkinlik olan POIRIER , geçtiğimiz Eylül ayında Yas Adası'na 14.000'den fazla hayranı kendisine çekti. UFC FIGHT ISLAND'ı Abu Dabi'ye getirme anlaşması, UFC ve DCT Abu Dabi arasındaki orijinal beş yıllık ortaklığın genişletilmesidir.

UFC FIGHT ISLAND etkinlikleri dünyanın dört bir yanındaki global yayıncılarda ve belirli pazarlarda Görüntüleme Başına Ödeme kanalında yayınlanacak. UFC etkinlikleri 172 ülke ve bölgede 40 farklı dilde yayınlanmakta ve yaklaşık bir milyar TV hane halkına ulaşmaktadır. 

EMRE ORDULU


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme