Spor

[SPOR][bsummary]

Teknoloji

[teknoloji][bigposts]

Eğlence

[EĞLENCE][twocolumns]

La Casa De Papel 5. Sezon Ne zaman Çıkacak?


La Casa De Papel 4. sezonun yayınlanmasının ardından dizinin sevenleri 5. sezon araştırmalarına başladı. Dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri olan La Casa De Papel'in 4. sezonu 3 Nisan tarihinde tüm dünyada Netflix üzerinden yayınlandı ve büyük ilgi gördü Peki La Casa De Papel 5. sezon olacak mı?

İspanyol dizisi La Casa De Papel, Netflix platformunda yayınlandığı günden bu yana yoğun ilgi görüyor. Geniş bir prodüksiyona ve oyuncu kadrosuna sahip olan dizinin 8 bölümlük 4. Sezonu 3 Nisan tarihinde yayınlandı. Başrollerinde Ursula Corbero (Tokio), Alvaro Morte ve Pedro Alonso gibi isimlerin yer aldığı La Casa De Papel'in 4. sezonunu izleyenler şimdiden 5. sezon araştırmalarına başladı.La Casa De Papel'in 5. Sezonu ile ilgili Netflix'ten henüz bir resmi açıklama yapılmadı. Ancak İspanyol serisinin dünya çapında büyük bir popülaritesi göz önüne alındığında, devam edeceği düşünülmektedir.

Dizinin yaratıcısı Alex Pina henüz beşinci bölümü düşünüp düşünmediklerini doğrulayamadıklarını açıkladı şöyle dedi: "Birisi olacağını biliyor, ama biz değil."

LA CASA DE PAPEL 5.SEZON İDDİALARI İSE ŞU ŞEKİLDE:

Netflix'te İspanya ve Latin Amerika için uluslararası orijinal içerik direktörü Paco Ramos, gelecek sezonların "iyi giderse" olacağını açıkladı.

İspanyol web sitesi Marca, dizinin beşinci ve altıncı sezonda yenilendiğini de öne sürdü. Bunun yanı sıra, yazar Javier Gomez Santander, gösteriye geri dönmesi hakkında El Mundo ile konuştu. Şunları söyledi: "La Casa De Papel ile, Simeone gibi oyuna göre oyun oynuyoruz. Bölüm bölüm, sıra sıra, satır satır. Şovun ne kadar sürebileceğini hiç bilmiyoruz. Bilmemiz gerekseydi, Berlin'i öldürmeyi düşünmezdik." ifadelerini kullandı.
Netflix platformunda yayınlandığı günden bu yana İspanyol dizisi La Casa De Papel yoğun ilgi görüyor. Geniş bir prodüksiyona ve oyuncu kadrosuna sahip olan dizinin 8 bölümlük 4. Sezonu 3 Nisan tarihinde yayınlandı. Başrollerinde Ursula Corbero (Tokio), Alvaro Morte ve Pedro Alonso gibi isimlerin yer aldığı La Casa De Papel'in 4. sezonunu izleyenler şimdiden 5. sezon araştırmalarına başladı.

HASAN ÇELİK


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme