Spor

[SPOR][bsummary]

Teknoloji

[teknoloji][bigposts]

Eğlence

[EĞLENCE][twocolumns]

Merakla beklenen Hızlı ve Öfkeli 9 hakkında üzücü haber


Koronavirüs tüm dünyayı etkisi altına almaya devam ediyor. Türkiye’de 2 kişide görülen Koronavirüs sinema sektörünü de etkiledi. Sinema tutkunları tarafından merakla beklenen Hızlı ve Öfkeli 9 filmiyle ile ilgili üzücü bir haber geldi.

Daha önceden mayıs ayında vizyona gireceği açıklanan filmin çıkış tarihi ertelendi. Filmin Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamaya göre film, 2021 yılında vizyona girecek. 2 Nisan 2021‘de yayınlanacağı belirtilen film dışında No Time To Die, Peter Rabbit 2 ve A Quiet Place 2 gibi filmlerin de yayın tarihinin ertelendiğini belirtelim.

Senaryosunu Daniel Casey ve Chris Morgan‘ın kaleme aldığı filmde Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson ve Charlize Theron gibi ünlü isimler bulunuyor. Serinin hem duygusal hem aksiyon anlamındaki en yoğun filmlerinden biri olmasını beklediğimiz film merakla bekleniyor. Serinin diğer filmlerinde olduğu gibi aksiyon dolu sahneleri izleyicilerle buluşturmaya hazırlanan filmde Dwayne Johnson‘ın yer almadığını belirtelim.

Hızlı ve Öfkeli 9 merakla bekleniyor

LOG ekibi olarak bizim de dört gözle beklediğimiz filmin ardından Hızlı ve Öfkeli 10’nun da yayınlanacağını belirtelim. Hızlı ve Öfkeli 10’nun iki film halinde vizyona girme durumu kuvvetle muhtemel. Filmin fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz. Filmle ilgili yeni bir fragman geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

HIZLI VE ÖFKELİ 4 KONUSU NEDİR?


Düzenbazlıktan emekli Dominic Toretto'nun, Meksika sınırını aşıp orada adeta bir mülteci gibi yaşamaya kalkışmasının üzerinden sekiz koca yıl geçmiştir. Artık Dominik Cumhuriyeti'ndeki bir sahil kulübesinde yaşamakta olan eski dolandırıcı Dom'un yanında, ABD'deki karanlık geçmişinden miras kalan tek varlık olan biricik sevgilisi Letty vardır. Orada yepyeni bir yaşama başlamaya çalışan Dom, polisin nefesini ensesinde hissetmekten de kurtulamamıştır. Kanun temsilcilerinin ve kolluk kuvvetlerinin daima peşinde olduğunun farkında olan ve çok sevdiği bir insanın trajik ölümünden sonra Los Angeles'a dönen Dom'un, ajan Brian O'Conner ile ezeli çatışması yeniden alevlenecektir. Ancak artık ortak bir düşmanları vardır. ABD'ye öldürücü maddelerin akışını sağlayan sosyopat ruhlu uyuşturucu kralına karşı mücadele edebilmek için güç birliği yapmak zorundadırlar. Uyuşturucu kralını bertaraf etmenin ve onun tarafından katledilen arkadaşlarının intikamını almanın tek çaresi, ikisinin arasında yepyeni bir güven ortamının tesis edilmesinden geçmektedir.

HASAN ÇELİK


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme