Spor

[SPOR][bsummary]

Teknoloji

[teknoloji][bigposts]

Eğlence

[EĞLENCE][twocolumns]

Steam Yaz İndirimleri Aksiyon Oyun Önerisi


Yaz indirimlerinde fiyatlar düşüyor ve sizi bekliyorlar. Biz de sizin için 5 adet aksiyon kategorisinden oynamaya değer oyunları toparladık. Haydi hep beraber oyunları inceleyelim.

Far Cry® 5

  • 269,00 TL den 67,25 TL ye düşüyor.
Ödüllü serinin son sürümünde Far Cry Amerika'ya geliyor.

Direnişe katıl ve daha sonra başına geç. İşte serinin en son oyunu. Grafikleri ve hikayesi gayet güzel. Sürükleyici ve sizi fps rpg kategorisinde alıp götürüyor. Oynamaya değer.

Max Payne 3

  • 31,00 TLden 10,85 TL ye düşüyor.
Mona'nın ölümünün ardından 9 sene geçmiştir. Her şeyini kaybetmiş olan Max, NYPD'den emekli olmuş, New York'tan ayrılıp New Jersey'ye yerleşmiştir. Artık Max, yaşadığı psikolojik sıkıntılardan dolayı bütün gününü barlarda içki içerek geçiren, sürekli ağrı kesici kullanan çökmüş bir adamdır. Bir gün barda akademiden eski arkadaşı Passos ile karşılaşmasıyla Max'in yeni hikayesi başlar. Hikaye yönünden oynanabilir ve efsane oyun serisinin 3. oyunu. Fiyatı uygun alınabilir.

Dying Light

  • 59,99 TLden 20,39 TL ye düşüyor.
Zombi virüsüyle tehdit altında olan bir şehirde hayatta kal! Gizli görevinde vermek zorunda kalacağın zor kararın ne olduğunu keşfet. Üstlerine olan sadakatin, hayatta kalanları kurtarma isteğini bastıracak mı? Seçim tamamen senin...

Assassin's Creed® Odyssey

  • 269,00 TLden 88,77 TL ye düşüyor.
Kimsesiz bir garip adamdan yaşayan bir efsane olmaya giden bir yolculuğa çık. Kendi geçmişinin sırlarını keşfederken Antik Yunanistan'ın kaderini de değiştir.

ANTİK YUNANİSTAN'A SEYAHAT ET
Gür yeşil ormanlardan volkanik adalara ve kalabalık şehirlere, Yunanistan'a yelken aç. Tanrıların ve insanların savaş yorgunu ülkesini keşfederken dövüşmeye de hazır ol.

KENDİ EFSANENİ YARAT
Yapacağın seçimler yolculuğunun gidişatına ve sonucuna etki ediyor. Yeni diyalog sistemi sayesinde ve yapacağın farklı seçimlerle farklı finaller seni bekliyor. Donanımını, gemini ve özel yeteneklerini kişiselleştirerek kendinden bir efsane yarat.

MÜCADELENİN ÖLÇEĞİNİ BÜYÜT
Atina ile Sparta arasındaki yüzlerce askerle yapılan büyük ölçekli savaşlarda savaşçının yeteneklerini sergile, ya da Ege Denizindeki deniz savaşlarında düşman filolarının içine bodoslama dal.

Hellblade: Senua's Sacrifice

  • 49,00 TLden 14,70 TL ye düşüyor.
Viking çağında kalbi kırık bir Kelt savaşçı, gördüğü akıldan çıkmayan önseziler ardından ölü sevgilisinin ruhu için savaşmak adına Viking Cehennemine giden bir göreve çıkıyor.

Nörologlar ve ruh hastalığı yaşayan kişilerin katkılarıyla oluşturulan oyun, Hellblade: Senua'nın Kurbanı, seni Senua'nın zihninin melankolik öfkesinin derinlerine çekecek.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme