Spor

[SPOR][bsummary]

Teknoloji

[teknoloji][bigposts]

Eğlence

[EĞLENCE][twocolumns]

Steam Yaz İndirimleri Oyun Önerisi


Öncelikle arkadaşlar 60 TL değerinde yapacağınız satın alımlarda ilave 10 TL indirim verildiğini unutmayın yani burada 60 TL üzeri olan her oyun neredeyse 50 TL ye gelmiş olacak :) Bu Önerilerin hepsi Steam üzerindedir. Bilgisayarınız bu oyunu çalıştırır mı öğrenmek isterseniz de sitemizdeki buradaki yazıdan bakabilirsiniz.

Oyunların İsimlerine tıklayarak Steam Mağaza Sayfalarına gidebilirsiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt​

witcher 3
  • Oyunun fiyatı 59.99 TL den 17.99 TL ye düşüyor.
The Witcher 3, 2015 yılından beri CD Projekt’in başyapıtı olarak görülüyor. The Witcher: Wild Hunt, anlamlı seçimler ve etkili sonuçlarla dolu, görsel olarak çarpıcı bir fantezi evreninde yer alan, hikayeye dayalı bir açık dünya rol yapma oyunudur. Pişman olmayacaksınız.

Titanfall® 2

titanfall
  • 199,00 TL den 65,67 TL ye düşüyor ve indirim ile 55,67 TL ye geliyor.
Titanfall 1 de sadece multiplayer oyuna rastlamamıza rağmen Titanfall 2 de singleplayer oynayabiliyoruz. Bu bize kısa fakat güzel bir hikaye sunuyor tahmini olarak ben oyunu 7 saatte bitirdim. Fakat oyalanarak ve oyunda aksiyonun hiç bitmemesi hareket rahatlığımız ve işler bizi bunalttığında Titanımıza atlayıp ortalığı dağıtmamız gerçekten eğlenceli bir deneyimdi.

Grand Theft Auto V​

gta v
  • 169,00 TL den 84,50 TL ye düşüyor.
Genç bir serseri, inzivaya çekilmiş bir banka soyguncusu ve ürkütücü bir psikopat, kendilerini suç dünyasının, ABD hükümetinin ve eğlence sektörünün karışık ağlarında buluyor. Kendileri de dahil, hiç kimseye güvenemedikleri acımasız bir şehirde tehlikeli soygunlar yapmayı başarmak zorundalar.

Euro Truck Simulator 2

ets2
  • 39,00 TL den 9,75 TL ye düşüyor.
Önemli yüklerinizi kamyonunuzla akıl almaz mesafelere teslim edin, Avrupa'yı bir uçtan uca dolaşırken yolların kralı olun!İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya ve pek çok diğer ülkede keşfedilecek düzinelerce şehir var. Dayanıklılık, beceri ve hız sınırlarınız zorlanacak.Direksiyonun başına geçin ve seçkin bir kamyon ekibinin parçası olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayın!

Dead by Daylight​

dead by daylight
  • 31,00 TL den 12,40 TL düşüyor.
Dead by Daylight, uzun yıllar boyunca Hollywood’un korku filmlerinde tercih edilen temayı birebir alıp oyun haline getiriyor. 4’e 1 oynanan bu korku oyununda dört kişiden oluşan ekibin katilden kaçıp kurtulması gerekiyor. Her karakter başka bir insan tarafından kontrol edildiği için ekip çalışması bir hayli ön planda. Beş kişilik bir arkadaş grubunun uzun saatler boyunca eğlenerek oynayabileceği türden bir oyun.

Cloudpunk

cloudpunk
  • 39,00 TL den 29,25 TL ye düşüyor.
Nivalis şehrinde geçen oyunda, oyuna adını veren Cloudpunk şirketinde çalışmakta olan Rania isimli bir karakterin rolünde olacaksınız. İşiniz ise temelde kuryelik. Bu bağlamda şehrin birçok farklı noktasına seyahat edeceksiniz. Bu seyahatleriniz sırasında da acımasız insanlardan insansı robotlara kadar birçok farklı karakter ile karşılaşacaksınız. Cloudpunk hikaye odaklı bir oyun olduğu için karşılaşacağınız her bir karakterin de kendine özgü bir hikayesi olacak. Gecenin ilerleyen zamanlarında ise her şey değişmeye başlayacak.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme