Spor

[SPOR][bsummary]

Teknoloji

[teknoloji][bigposts]

Eğlence

[EĞLENCE][twocolumns]

Steam Yaz İndirimleri RYO(Rol Yapma Oyunları) Önerileri


Öncelikle arkadaşlar 60 TL değerinde yapacağınız satın alımlarda ilave 10 TL indirim verildiğini unutmayın yani burada 60 TL üzeri olan her RYO oyun neredeyse 50 TL ye gelmiş olacak 🙂 Bu Önerilerin hepsi Steam üzerindedir. Bilgisayarınız bu oyunu çalıştırır mı öğrenmek isterseniz de sitemizdeki buradaki yazıdan bakabilirsiniz.

Oyunların İsimlerine tıklayarak Steam Mağaza Sayfalarına gidebilirsiniz.

The Witcher® 3: Wild Hunt

RYO
59,99 TL den 17,99 TL ye düşüyor.

  • Hikayesi sizi oynadıkça içine çekiyor
  • Açık dünyası gayet yeterli büyüklükte
  • Yan görevler kendini tekrar etmiyor sürekli farklı tarzda görevler geliyor bazen ana görevleri bırakıp yan görev koşturduğumu bilirim
  • Ara sahneler bildiğin film gibi al çekirdeğini çitle
  • Grafikler çok tatlı fakat grafik kartınız zorlanabilir. Buradan bilgisayarınız kaldırır mı bakabilirsiniz.
  • Dövüş mekanikleri gayet güzel ilk oyundan sonra
  • Hikaye seçimlerinize göre şekilleniyor. Bu yüzden de oyun yeterince sürükleyici
Mount & Blade II: Bannerlord

RYO
149,99 TL den 119,99 TL ye düşüyor.

Mount & Blade II: Bannerlord, yıllardır tarafımızdan beklenen bir RYO oyunu olmasının yanı sıra orta çağ savaş simülasyon ve rol-yapma oyunu olan Mount & Blade: Warband’in heyecanla beklenen serinin devamıdır. 200 yıl öncesinde geçen, detaylı dövüş sistemini ve Kalradya dünyasını daha kapsamlı ele alır. Dağlardaki sığınakları talan edin, şehirlerin arka sokaklarında gizli suç imparatorlukları kurun ya da güç mücadelenizde savaş keşmekeşinin içine atılın.

DARK SOULS™ III

RYO
179,00 TL den 44,75 TL ye düşüyor.

Zor bir RYO oyunu olmasına takılmazsanız ki tüm souls oyunları zordur. Hikayeye odaklanarak rahatlıkla oyunu oynayabilir ve uzun süre keyif alabilirsiniz. Kendine özgü bir dünyası var gizemli ve iyi grafiklere sahip. Bu yüzden alınabilir.

Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition

RYO
75,00 TL den 37,50 TL ye düşüyor.

Kendi hikayeleri ve amaçları olan altı karakterden birini seçerek ya da kendiniz bir karakter yaratarak oyuna başlıyorsunuz: Cüce, elf, insan, kertenkele veya bir iskelet olabilirsiniz. Her birinin kendine özgü yetenekleri var. Seçeceğiniz ırka, bir soylu veya kaçak geçmişine sahip olmanıza göre oyun içindeki diyalog seçenekleri artıyor. Seçmediğiniz o altı karakterle de yollarınız bir yerde kesişiyor ve isterseniz yoldaş olarak size katılıyorlar. Hikayenin geri kalanını görmek isterseniz biraz vakit harcamanız gerekecek :)

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

RYO
114,99 TL den 45,99 TL ye düşüyor.

Onlarca kez başlayıp bitirmenin mümkün olmadığını anladıktan sonra yine de tekrar tekrar başladığım bir oyundur. Grafikleri, yetenek kullanımı, dövüş mekanikleri ve bana asla bıkmadan verdiği küçük görevleri, hikayesi ile her zaman aklımın bir kenarında yatmaktadır. Açık dünyasında sürekli gezmek ve rastgele maceralar yaşamak mükemmeldir. Tavsiyem almanız ve kendiniz kaptırmadan güzel güzel oynamanız. :D


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme