Spor

[SPOR][bsummary]

Teknoloji

[teknoloji][bigposts]

Eğlence

[EĞLENCE][twocolumns]

16 Bit Bloodborne İlginç Yarntown Oyunu

16 Bit Bloodborne İlginç Yarntown Oyunu


Bloodborne PC sürümünün yakında geleceği söyleniyor. Bloodborne, 2015 yılında PlayStation 4 konsollarına özel olarak piyasaya sürülmüştü. Çıktığı günden beri milyonlarca konsol oyuncusunun beğenisini kazanan oyun, daha önceleri birçok kez PC’ye gelecek iddialarıyla gündeme gelmişti. Bu süreçte Bloodborne deneyimini 16-bit olarak yaşamak isteyen arkadaşlarımız, Yarntown’u oynamak isteyebilirsiniz.

Buradan ücretsiz olarak Yarntown'u indirebilirsiniz. 
Yarntown, Bloodborne oyunundaki ilk bölge olan Central Yharnam’da geçiyor. Tabanca, hafif ve ağır saldırılar, kaçınma mekanikleri ve can barı gibi birçok detayın bulunduğu oyunda, ayrıca Bloodborne oyuncularının öldüklerinde gittikleri Hunter's Dream bölgesi ve haritada yolculuk yapabilecekleri fenerler yer alıyor.

Bu oyundaki temel düşmanlar, orijinal oyundaki gerilim ve korku hissini birebir yaşatıyor. Fakat oyunun ne kadar etkileyici olduğunu gösteren esas olay bölüm sonu canavarları. Bloodborne’de Cathedral Ward öncesi karşılaştığımız canavarlardan biri olan Father Gascoigne, bu oyunda da sinir bozucu bir şekilde karşımıza çıkıyor. İyi eğlenceler diliyoruz :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme