Spor

[SPOR][bsummary]

Teknoloji

[teknoloji][bigposts]

Eğlence

[EĞLENCE][twocolumns]

2020 Manhattan Atletizm İptal Edildi


BRONX, NEW YORK -Manhattan College Athletics, başlangıçta Ekim ayında yapılması planlanan 2020 Manhattan College Cross Country Davetiyesinin devam eden COVID-19 salgını nedeniyle iptal edileceğini duyurdu.

Bu yılki buluşma yerine, kolej tüm muhtemel rakiplere, antrenörlere, ailelere ve taraftarlara açık bir sanal etkinlik düzenleyecek.

"En büyük endişemiz her yıl bu etkinliğe katılan tüm yarışmacıların ve ailelerin sağlığı ve güvenliği''.  Matt Centrowitz , Manhattan'ın kros ve atletizm programlarının direktörü. Diyerek şöyle devam etti: "Bu yılki yarışa ne kadar ev sahipliği yapmak istediğimize rağmen, şu anda çok fazla bilinmeyen var. Bu karar zor olsa da, hiç şüphesiz ilgili herkesin yararına." e

1972 yılında Manhattan Famer Ed Bowes Salonu tarafından kurulan Manhattan College Cross Country Invitational, Van Cortlandt Park'ta her yıl 300 takımdan 10.000 koşucuyla ülkenin en büyük yarışına dönüştü. 

Geçen yıl, toplantı aynı zamanda metro alanının en büyük kolej koçlarıyla çalışan kolej üzerine bir panel tartışması yaşandı. Ardından Baldor ve Gourmet Dining tarafından desteklenen bir yarış öncesi makarna yemeği ve bir açılış konuşmasını içeren bir açılış davetiyesiyle açıldı. ABD Olimpiyat gümüş madalyası ve HOKA ONE ONE koşucusu Leo Manzano tarafından.

Manhattan'ın Üniversitelerarası Atletizm Direktörü, "Geçen yılki Cuma gecesi açılış etkinliğinde çok başarılı olduk ve bu yıl kros ülkelerinin daha da büyük ve daha iyi bir haftasonunu dört gözle bekliyorduk" dedi. 

Marianne Reilly . "Toplantının yakın gelecekte güvenli bir şekilde geri dönmesini sağlamaya çalışıyoruz. Sanal etkinliğimiz Manhattan College Cross Country Invitational'ı bu kadar özel yapan şeyleri vurgulamaya devam edeceğini biliyorum."

Bu yılın davetiyesi iptal edilse de, organizatörler Manhattan College Cross Country Invitational'ın 9 Ekim 2021'de Van Cortlandt Park'a dönmesini planlıyor.

EMRE ORDULU


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme