Spor

[SPOR][bsummary]

Teknoloji

[teknoloji][bigposts]

Eğlence

[EĞLENCE][twocolumns]

2.500'e kadar taraftar iki Bob Willis Trophy oyununu izleyebilecek

Kia Oval ve Edgbaston'da bu hafta sonu yapılacak Bob Willis Trophy oyunlarının ilk iki gününe günde 2.500 izleyici katılabilecek.

Her iki saha da pilot etkinliklere ev sahipliği yapmak üzere seçildi, 1.000 seyirci Pazar günü Murrlesex'e karşı Surrey'in dostluğunu ele geçirdi ve Salı günü Warwickshire'a karşı Worcestershire'a da hoş geldiniz.

İki katın üzerinde, Surrey ve Middlesex ile Warwickshire ve Northamptonshire arasındaki Bob Willis Trophy maçlarına, iç sezon ciddi bir şekilde başladıkça seyirci katılabilecek.

18 birinci sınıf ilçenin altı bölgesel üç gruba ayrıldığı Bob Willis Kupası, İlçe Şampiyonası yerine sadece bir sezon için oynanan bir kırmızı top turnuvasıdır.


Hayranları canlı spora döndüren ilk denemenin bir parçası olarak Oval'e 1000 seyirci girmesine izin verildi

ECB'nin ilçe kriket genel müdürü Neil Snowball, "Hepimiz ilçe kriket sezonunun başlangıcı için heyecan duyuyoruz ve elbette hepimiz normalde yaptığımız gibi gidip izleyemiyoruz.

Kriket pilotları, spor hayranları için Ekim ayından itibaren sosyal uzaklaştırma önlemleri ile yeniden açılacak mekânları izlemek için hükümet tarafından seyircilerin güvenli bir şekilde geri döndüğünü test etmek için ilan edilen az sayıda spor etkinliği arasındaydı.

İngiltere'nin Batı Hint Adaları'na karşı biyo-güvenli Test serisine hayranların girmesine izin verilmedi ve İrlanda, Pakistan ve Avustralya'dan turlar alan uluslararası yaz aylarının geri kalanı için durum böyle görünüyor.

EMRE ORDULU

5 yorum: