Spor

[SPOR][bsummary]

Teknoloji

[teknoloji][bigposts]

Eğlence

[EĞLENCE][twocolumns]

Bulut Depolama Hizmeti: Microsoft OneDrive

Microsoft OneDrive 

Microsoft’un tüm dosyalarınızı aynı yerde depolamanıza, dosyalarınıza istediğiniz yerden ulaşmanıza ve başkalarıyla paylaşmanıza olanak sağlayan bulut depolama hizmetidir.

250’ten fazla dosya türünü destekler. Önemli ve hassas dosyalarınızı, uzaktan erişme kolaylığından ödün vermeden saklayabileceğiniz güvenli bir alan hizmeti sağlar.


Microsoft OneDrive Özellikleri

Microsoft OneDrive pek fazla özelliğe sahip değildir. OneDrive, özellikleri minimum tutarak işletmeler için basit ama güçlü bir performans sunmayı hedeflemiştir. İşletmeler için birkaç özellik dikkatle uygulanmış ve uygulamanın işlevselliği vurgulanmıştır. OneDrive, dijital işbirliği geliştirmek için tüm belgelerin otomatik olarak kaydedilmesini ve tek bir belge üzerinde aynı anda çalışılabilmesini sağlar.


OneDrive’da belge taraması özelliği de vardır. Bu özellikle beraber kullanıcılar OneDrive uygulamasında profesyonel görünümlü kartvizit, sözleşme hatta beyaz tahta taramaları oluşturabilir. Kullanıcılar ayrıca bu özelliği kullanarak çok sayfalı PDF belgeleri de oluşturabiliyor. Bu özellik ile sadece metinlerdeki kelimeleri değil resimlerde bulunan metinleri de tespit edebilirler. OneDrive, gelişmiş arama özelliklerini mobil, masaüstü ve web tabanlı uygulamalarına da entegre etmiştir.Microsoft OneDrive’ın bir özelliği de kasa özelliğidir. Kasa ile hassas verileriniz güvence altına alınır. OneDrive, kişisel kasanızı güçlü bir kimlik doğrulama yöntemiyle parmak iziniz, yüzünüz, PIN’iniz ya da e-posta, SMS yoluyla size gönderilen bir kod gibi ikinci bir kimlik doğrulama adımıyla güvenliği sağlar. Kişisel kasadaki kilitli dosyalarınız bu ekstra güvenlik katmanına sahiptir ve birisinin hesabınıza veya cihazınıza erişmesi durumunda onları güvende tutar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme