Spor

[SPOR][bsummary]

Teknoloji

[teknoloji][bigposts]

Eğlence

[EĞLENCE][twocolumns]

Eski beyzbol oyuncusu uçak kazasında öldüPhiladelphia Phillies isimli beyzbol takımının eski oyuncularından Tyson Brummett'in Utah'ta yaşanan uçak kazasında ailesi ile birlikte hayatını kaybettiği bildirildi. 35 yaşındaki eski sporcu, bir süredir pilotluk ve uçuş eğitmenliği yapıyordu.

Eski beyzbol oyuncusu Tyson Brummett pilotu olduğu uçak kazasında hayatını kaybetti
ABD'de, Philadelphia Phillies isimli beyzbol takımının eski oyuncularından Tyson Brummett'in, kullandığı uçağın düşmesi sonucu hayatını kaybettiği bildirildi.

Utah Bölge Şerif Ofisi tarafından yapılan açıklamada, American Fork Canyon bölgesinde küçük bir uçağın baş aşağı hızlı daireler çizerek kısa sürede yere çakıldığı söylendi. İçinde bulunan 4 kişinin çarpma anında hayatını kaybettiği söylendi.

Şeriflik ofisi, düşen uçağın pilotunun, Philadelphia Phillies isimli beyzbol takımının eski oyuncusu Tyson Brummett olduğunu ve uçakta bulunan 3 kişilik aile üyeleri ile birlikte hayatını kaybettiğini belirtti.

Philadelphia Phillies isimli Amerikan beyzbol takımı da bugün resmi Twitter hesabında, Utah'taki uçak kazasında hayatını kaybeden pilotun eski oyuncularından Tyson Brummett olduğunu belirten bir paylaşımda bulundu. Takım yönetimi olarak, Tyson Brummet'in ailesine ve takım arkadaşlarına başsağlığı dileğinde bulundu.

2007 yılında profesyonel kariyerine başlayan beyzbol oyuncusu, 5 yıl boyunca takımının anlaşmalı olduğu alt takımlarda oynadıktan sonra, 2012 yılında Phillies'in kadrosuna dahil edilmişti.

2014 yılında kariyerini sonlandıran 35 yaşındaki eski sporcu, bir süredir pilotluk ve uçuş eğitmenliği yapıyordu.

Tyson Colby Brummett
Tyson Colby Brummett (15 Ağustos 1984 - 3 Temmuz 2020) Major League Baseball'da (MLB) maç oynayan bir Amerikan beyzbol atıcıydı. 3 Ekim 2012'de Philadelphia Phillies için oynadı. Sağ elini kullanıyordu ve meslek başlagıcında ​​pitcher olarak görev yaptı.

Tyson Brummett, Philadelphia Phillies tarafından 2007'de hazırlandı ve kuruluşun kendisini büyük liglere tanıttığı 2012'ye kadar küçük lig ortaklarından beşi için oynadı . Sezon bittikten sonra Toronto Blue Jays  tarafından feragat edildiğini iddia etti . Daha sonra 2014 yılında Los Angeles Dodgers ile imzaladı ve aynı yılın Ağustos ayında iki takımda da büyük bir lig maçı oynamadı. Altı yıl sonra pilotluk yaptığı uçak Utah'da düştü ve hayatını kaybetti.

EMRE ORDULU


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme