Spor

[SPOR][bsummary]

Teknoloji

[teknoloji][bigposts]

Eğlence

[EĞLENCE][twocolumns]

FIGHT ISLAND: KATTAR VS IGE

Yükselen ufak tefek yıldız Jack Shore, ikinci turda geri dönen Aaron Phillips'i teslim ettiği için geceyi bitirdi.

Shore, ikinci dakikada Phillips'i paspasa çarptı ve dövüşü tam olarak istediği yere koydu. Phillips ayağa kalktı ama Shore, tuvali tekrar harekete geçirmeden önce Louisianan'ın sürece geri dönmesinden önce kilitli kaldı. Bu pozisyonu bıraktıktan sonra Shore, kornadan hemen önce bir başka yayından kaldırmadan önce yüze birkaç sert diz darbesi vurdu.


Shore, ikinci tura başlamak için kavgaya geri döndü ve sabırla işleri bitirmek için çalıştıktan sonra, bunu yaptı, Phillips'i ikinci stanzada 2: 29'a dokunmaya zorlayan boğma hareketini yaptı.

Galibiyetle Shore 13-0'a geçti. Phillips 12-4'te kaldı.

Liana Jojua İlk Yuvarlak Kol Çubuğunu Aldı

Flyweight beklentileri UFC Fight Night kartının ikinci maçında Octagon'a gitti ve Liana Jojua'nın Diana Belbita'yı yenmek için bir turdan daha azına ihtiyacı vardı. 


Belbita, savaşı başlatmak için bazı keskin manevralarla başladı, ancak şaşırtıcı bir şekilde ikinci dakikada aldığı bir darbeden dolayı oldukça sendeledi. Orada, Jojua yerden vuruşu uygulamak için hiç zaman kaybetmedi.

Galibiyetle, Gürcü Jojua 8-3'e yükseldi. Romanya'dan Belbita 13-6'ya düştü.

Oy Birliği Kararı İle Jared Gordon

Jared Gordon, Chris Fishgold'la yaptığı üç yuvarlak tüy siklet maçında İngilizlerin oybirliğiyle aldığı bir kararla oyununun zirvesinde.


Gordon için 16-4 olan skorlar 30-26 oldu. 149 kiloda maç için kilo veren Fishgold, 18-4-1'e düştü.

Her iki dövüşçü de giyotin girişimleri yaparak birbirlerini denediler. 

Fishgold'un çarpıcılığı ikinci turun açılmasıyla keskinleşti ve Liverpool ürünü bir Gordon'un başka bir giyotin girişimi ile yayından kaldırılmasına yanıt verirken, New Yorker hızla serbest kaldı ve turun geri kalanında kaldığı en üst pozisyondan çalışmaya gitti.

Gordon, Fishgold'u üçüncü turun çoğunluğunda kısa darbelerle cezalandırdı ve zorlu bir zafer kazandı.

Emre Ordulu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme