Spor

[SPOR][bsummary]

Teknoloji

[teknoloji][bigposts]

Eğlence

[EĞLENCE][twocolumns]

KONUM BELLİ: UFC 251 FIGHT ISLAND


Fight Island gerçek ve sonunda burada. Mortal Kombat Bloodsport veya diğer herhangi bir kült-klasik savaş filmi ile karşılaştırılan aylarca söylentiden sonra , dört etkinliğin gerçekleşmesi planlanıyor. Dana White'ın vaat ettiği gibi sahilde bir Sekizgen inşa edildi ve yaklaşık 10 kilometrekarelik güvenlik bölgesi, koronavirüs pandemisinin ortasında yumruklar için güvenli bir ortam oluşturacak şekilde ayarlandı.

Muhtemelen böyle bir dövüş sanatçısının böyle durumlarda rekabet etmediğini söylemek güvenli olsa da, büyük olasılıkla benzersiz durumlarda savaşmada en usta olanlardır. Yerel ve bölgesel karma dövüş sanatları promosyonlarından yararlanmak, bazı garip, bazen inanılmaz garip ortamlara yol açar. Bunu göz önünde bulundurarak, savaşçılardan savaştıkları en unutulmaz yerlerin hikayelerini dökmelerini istedik ve hiçbiri Fight Island ile karşılaştırılamazken, birçok karışık dövüş sanatçısının övündüğü “her yerde, her zaman” zihniyetinin sınırlarını uzatıyorlar.

ASPEN LADD
“Muhtemelen Polonya. Kesinlikle Polonya. Oradaki her şey küçük insanlar ve yiyecekler için inşa edilmiş… Ve sanki yaratık konforuna inanmıyorlar, en azından otellerde değil. Bir adaptörle bile, cihazlarınızı taktığınızda cihazlarınız patlar. Duş perdeleri yok ve küçük, küçük küvetler yerden kaldırılır, bu yüzden su her yere gider ve düzgün yıkanmak ve düzgün bir şekilde kesemezsiniz.''

CHRİS FİSHGOLD
Londra'daki BT stüdyolarında dövüştüm. Sanırım 2016 ya da başka bir şey, 2015. İzleyici olmayan bir şeydi. Sanırım 50 kişinin girmesine izin verdiler ve kimliğinizi göstermek zorundaydınız. Kapıları kilitlediler. Bu tür bir şeyle zaten savaşmış gibi hissediyorum. Açıkçası bu ölçüde değil, ama daha önce bu tür bir şeyle savaşmış gibi hissediyorum. O zaman oldukça tuhaftı. Bunun dışında her deneyim farklı. UFC ile gittiğiniz her ülke farklı. Her rakip farklı. Hepsi kendi tarzlarında bireysel olarak garip. ”

“Cidden, dışarı çıkmayı hatırlıyorum. Kavgada ağır bir kesim yaptım. Sonunda kazandım. Ultimate Fighter'da yenmiş olduğum adamdı. Asla kesmedim. Kalabalıktaki insanların konuştuğunu tam anlamıyla duyabildiğimi hatırlıyorum. Bağıran bile değil. Sadece konuşuyorum. Bir yumruk attın ve 'Ah, bunu gördün mü?' Öyle gibi. Biraz gerçeküstü. İnsanların izlemesiyle okula geri döndüğünüzü hissettim. ”

HANNAH CIFERS
“Bir keresinde bir otoparkta dövüştüm. Otoparka bir yüzük yerleştirdiler. Sadece kavga etmeye karar verdiler ve kafesi oraya koydular. Özellikle özel bir yer gibi değildi. Sadece birlikte fırlattılar. Kuzey Carolina, Greensboro'daydı. ”

EMRE ORDULU


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme