Spor

[SPOR][bsummary]

Teknoloji

[teknoloji][bigposts]

Eğlence

[EĞLENCE][twocolumns]

Marc Marquez ve Pol Espargaro Repsol Honda rüya takımı mı oluşuyor?

Espargaro'nun Repsol Honda Ekibinin önümüzdeki iki mevsimdeki imzası, dünya çapında manşetlere yerleşti ve şüphesiz 2020'nin en büyük motosiklet hikayesi. Marc Marquez ve Pol Espargaro durdurulamaz bir İspanyol rüya takımı oluşturacak mı?

HRC, Pol'in geniş Grand Prix ve MotoGP ™ deneyiminden nasıl yararlanabilir?

Pol, birinci sınıfta 100'den fazla Grand Prix'e sahip bir binici, hala 29 yaşında ve en iyisine ulaşıyor, Yamaha ve KTM'de çalıştı, çok fazla deneyime sahip, gelecek sezon, HRC için iyi bir müttefik .Ayrıca, stili nedeniyle Honda'ya çok iyi uyum sağlayabilen bir binici: motosikletle savaşır, ön uçları zorlar, bu açıdan biraz Marc Marquez gibi.


Onun benzer tarzı RC213V'yi aynı yönde birlikte uyarlayabilecekleri anlamına gelebilir mi?

"Aynı yönde çalışan iki sürücünüz olduğunda, motor gelişir ve her şey gelişir: her şey akar ve birinin bir yönde diğerini diğerinde çalıştığı iki sürücünüz olduğundan çok daha nettir. Bu durumda, Pol Espargaro'nun tarzı, Pol'in alacağı motor, Marc Marquez'in atacağı motordan çok fazla değişmeyecek. Açıkçası, değişebilir ama bence çok iyi adapte olabilir. "

Espargaro-Marquez ortaklığı Lorenzo-Marquez ortaklığından daha mı iyi olacak?

"Pol, Jorge'ye farklı bir sürüş tarzına sahip olması nedeniyle, motorla daha fazla kavga etmesinin daha başarılı olacağını düşünüyorum. Marc'ın zamanlarını düz bir şekilde yapmanın tuzağına düşemez. Adapte olmalı, biniciliğin biraz akmasına izin vermeli ve ilk sezonda hepsini yapmak istemiyor.Ancak, Pol'in çok fazla arzuyla geldiği de doğru. Rekabetçi bir motora olmak için çok aç, Dünya Şampiyonası kazanan bir motor ve Marc kadar hızlı bir partnere sahip olcak.

Alex Marquez'in LCR Honda'ya taşınması Marc'a fayda sağlayabilir mi?

"Alex harika bir binici, ama MotoGP ™ 'de tecrübesi yok. Bu onun ilk yılı olacak ve evet, kardeşi yanında olmadığı, onun farkında olmadığı gerçeğinden bile yararlanabilir. Gelecek sezon için, Marc için Alex'in resmi bir HRC motorlu, neredeyse Marc'la aynı olan bir uydu ekibinde olması daha iyi, böylece motor iki farklı ekip arasında geliştirilebilir ve gelişebilir. "

EMRE ORDULU

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme