Spor

[SPOR][bsummary]

Teknoloji

[teknoloji][bigposts]

Eğlence

[EĞLENCE][twocolumns]

Thompson'ın 3M Açık galibiyeti

Michael Thompson, 3M Open'ı kazanmak için 67 şut attı.

Ve bu da iyi bir şeydi, çünkü golf oyuncusu Michael Thompson'ın karısı Rachel Pazar öğleden sonra 3M Open'ı kazandıktan sonra ikisi de gözyaşlarına tutamadı.

İkinci PGA TOUR zaferine giden yol, 35 yaşındaki çocuklar için uzun bir yol oldu. Ve 2013 Honda Classic'i kazandığından beri geçen 2,702 günün daha iyi kısmı için Thompson, kariyerine devam etmek için sürekli görünen bir savaşta PGA TOUR'un saçaklarında yaşadı.

Bütün bunlar Pazar günü değişti, Thompson 72. delikte 15 metrelik bir vuruş yaptı.

Strokes Gained: +7.275'te sahaya liderlik eden Thompson, “Sadece bir turnuvayı kazanmak için son deliğe bir kerede vurma hayalini kurabilirsiniz.

 “Kesinlikle tek vuruşlu olduğunu bilmek güzeldi, bu yüzden sadece iki kez vurmak zorunda kaldım, ama iyi bir okumam vardı, sağdan sola, tam olarak sağ elini kullanan herhangi bir golfçünün istediği şeydi.


Şimdi 2022-23 sezonunda iş güvenliği ve onunla devam etmek için bir ton güven var. 151'den 39'a geçtikten sonra FedExCup Play-off'larında da derin bir koşu yaptı - belki de Atlanta'daki East Lake'deki finale bile.

Bu haftanın sadece dördüncü WGC'sini “kesinlikle sevdiğini” söylediği bir kursa başlatacağı Dünya Golf Şampiyonası-FedEx St.Jude Invitational'a katılın. Ve 2013'ten beri ilk kez, ABD Açık'ta bir yere sahip oldu. Bu da Winged Foot'ta dünyadaki en sevdiği kurs.

Peki, her ikisi de Tulane'deki öğrencilerle tanıştığı fizik tedavi doktoru Thompson ve Rachel'ın çok duygusal olması şaşırtıcı mı?

Thompson, “Yaptığım işi, spor salonuna sabah erkenden gitmek, antrenörüm, pratik yapmak, çocuklardan uzak kalmak Justin Parsons ile geçirdiğim zamanı biliyor” dedi. “Tüm bunları yapmak için yaptığımız şey bu ve şimdi o kadar heyecan verici ki, şimdi onlarla birlikte kutlayacağım. Ne hafta ama."

Aslında, Thompson için mükemmel bir yıl diyebilirsiniz .

THE PLAYERS Şampiyonası iptal edildikten bir hafta sonra, “her üç yaşındaki çocuk gibi duvarlardan seken ve beni televizyonda görmekten heyecan duyan” çift ve oğulları Jace, Pazar günü Kansas'a gitti. Laurel Marie adını verdikleri bir kızı olan ikinci çocuklarını da evlat edindiler.

EMRE ORDULU

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme