Spor

[SPOR][bsummary]

Teknoloji

[teknoloji][bigposts]

Eğlence

[EĞLENCE][twocolumns]

Vakit Öldürmeye Birebir Birkaç Oyun!

Can sıkıntınızı azaltacak birkaç oyun önermenin bu sıcak yaz günlerinde size iyi geceleceğini düşündük :) Şimdi 4 farklı kategoride kendi içlerinde en iyi oynanabilirliği olan 4 oyun geliyor. Şimdiden iyi eğlenceler. 


Hyper Scape


Squad ve solo seçenekleri olan oyunda en fazla 3 kişilik takım olabilirsiniz. 99 kişi ile başlayan savaş, battle royale moduna eklenen yeni bir oyundur. Hızlı tempolu FPS oyunu olan hem PC hem de konsol için uygundur.

Apex Legends ve Valorant gibi Twitch yayıncıları ve Youtuber'larla işbirliği yapan Ubisoft'un yeni oyunu hakkında yorumlar gelmeye devam ediyor.

Aquapark.io
Sıcak yaz günlerinin güzel ve keyif verici atmosferine sahip olan bu oyun, evlerimizde kapalı kalan bizleri su parklarının serinletici ve ışıl ışıl dünyasına götürüyor. Bir Aquapark’ta su kaydırağından kayarken, engelleri ve rakiplerimi alt etmeye çalıştığımız ve bu sayede birinciliğe kaydığımız Aquapark.io, oyunculara eğlenceli, keyifli ve değişik konseptli bir yarış oyunu sunuyor.


Dauntless


Dünyanın bir ucunda hayatta kalmak için savaş. Bir Avcı olarak, topraklara bela olan iri Behemoth'ları avlamak sana düşüyor.
Milyonlarca oyuncuyla birlikte eşli savaşlarda kendini geliştir, ölümcül silahlar ile güçlü zırhlar yap ve Ramsgate Avcısı olarak efsaneni yarat.
Dauntless, Phoenix Labs'in geliştirdiği ücretsiz bir çevrimiçi aksiyon RYO'dur. Düzenli güncellemeler, dönemsel etkinlikler, yeni Behemoth'lar ve çok daha fazlası, zengin ve gelişen bir dünyada seni bekliyor.

Heroes & Generals


Heroes & Generals, Reto-Moto tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir ücretsiz birinci şahıs nişancı ve strateji video oyunu. Oyunun yapımında yer alanlardan bazıları IO Interactive çalışanları olup Hitman serisinin yapımında yer almış kimselerdir.  Heroes and Generals aksiyon ve stratejiyi tek bir oyunda birleştiriyor. Oyuncu Almanya, Amerika Birleşik Devletleri ve Sovyetler Birliği arasından seçim yapabiliyor ve tarihsel silahları kullanabiliyor. Oyun Steam'de ücretsiz olarak bulunuyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme